• Islahiye http://www.booked.net
    +35°C

Haberler

22
GAZİANTEP İLİ ODA/ BORSALARI GAÜN VE TEKNOPARK İŞBİRLİĞİ İLE GENEL SANAYİ FUARINDA BULUŞUYOR

  Gaziantep ili sınırlarında faaliyet gösteren Oda ve Borsalar; Gaziantep Üniversitesi Teknopark işbirliğiyle ve KOSGEB desteğiyle Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek olan genel sanayi fuarına katılacaktır.


[Devamını oku...]

22
Akademik Danışman

  Yerel ve bölgesel ölçekte doğru politikaların tasarlanması ve ekonomik hedeflere ulaşılabilmesi için hem iş dünyasının talep ve ihtiyacının yakından takip edilmesi hem de yerel kalkınma gündeminin sağlıklı biçimde tespit edilmesi amacıyla TOBB, ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesini başlatmıştı.

[Devamını oku...]

19
SOSYAL POLİTİKALARDA GÖNÜL ADIMLARI

 “Genel Değerlendirmeler” başlığı altında oluşturulan masamızda sosyal politikalarda bütçenin artırılmasından engellilere, diğer ülke insanlarına yapılan yardımlardan Ülkemize gelen başka Ülke insanlarına yapılan yardımlara, sağlıktan ulaşıma ve diğer pek çok alanda yapılan hizmetlerin takdirle karşılandığı ifade edilmiştir.

[Devamını oku...]

26
Gaziantep İl/İlçe Oda ve Borsa Genel Sekreterleri İstişare Toplantısında

Gaziantep İl/İlçe Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Gaziantep Ticaret Borsası ev sahipliğinde İstişare toplantısında bir araya geldi.

 


[Devamını oku...]

23
 İslahiye ve Nizip Ticaret Odası’ndan Gürcistan’a İş Gezisi
İslahiye Odası  ve Nizip Ticaret Odası tarafından bölgenin ekonomisine katkı sağlamak, üyelerinin dış pazarlara açılmaları, ihracatlarını arttırm...

[Devamını oku...]

13
GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE

  15 Temmuz darbe yıldönümü dolayısıyla Gaziantep’teki Oda ve Borsalar ile HAK-İŞ, MEMUR-SEN, KAMUSEN, TİSK, TÜRK-İŞ, TESK ve TZOB temsilcilerinin katılımıyla, ortak basın toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 5İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  İleri   Son   
Yazdır