• Islahiye http://www.booked.net
    +35°C

Haberler

15
  ODA VE BORSA BÖLGE TOPLANTISI GAZİANTEP SANAYİ ODASIN’DA DÜZENLENDİ

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin başlatmış olduğu ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesi kapsamında Gaziantep ili Oda ve Borsa yetkilileri Gaziantep Sanayi Odası’nda bir araya geldi.


[Devamını oku...]

10

  TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Seçimleri

Sayın Üyemiz;

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Seçimlere ilişkin;

[Devamını oku...]

10

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu, Enflasyonla mücadele kapsamında Oda ve Borsalar olarak 2019'da da destek verileceğini açıkladı.

 

[Devamını oku...]

31
Yeni Yıl Mesajı

  Yeni Yılın İş Dünyamız ve Ülkemiz Adına Bereketli , Sağlıklı, Huzurlu, Mutlu ve Güzel Günler Getirmesini Diler, Bütün Halkımızın ve Üyelerimizin Yeni Yılının Hayırlara Vesile Olmasını Yüce Allah'tan Temenni ederim.

 

 

Selahattin TÜRKMEN
İslahiye Ticaret Odası 
Yönetim Kurulu Başkanı

 

[Devamını oku...]

21
Gaziantep Valisi Sayın Davut GÜL' e hayırlı olsun ziyareti

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin TÜRKMEN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali GELEBEK , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin ERDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Kamil BALİ ile Gaziantep Valisi Sayın Davut GÜL' e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

16
 İslahiye Ticaret Odası ve NTO Arasında Kıyaslama Çalışması Yapıldı

 İslahiye Ticaret Odası ve Nizip Ticaret Odası arasında TOBB Akreditasyon sistemi çerçevesinde kıyaslama çalışması yapıldı.


[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 10İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır