• Islahiye http://www.booked.net
    +35°C

Haberler

23
 İslahiye ve Nizip Ticaret Odası’ndan Gürcistan’a İş Gezisi
İslahiye Odası  ve Nizip Ticaret Odası tarafından bölgenin ekonomisine katkı sağlamak, üyelerinin dış pazarlara açılmaları, ihracatlarını arttırm...

[Devamını oku...]

13
GÜCÜMÜZ MİLLİ İRADE, HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE

  15 Temmuz darbe yıldönümü dolayısıyla Gaziantep’teki Oda ve Borsalar ile HAK-İŞ, MEMUR-SEN, KAMUSEN, TİSK, TÜRK-İŞ, TESK ve TZOB temsilcilerinin katılımıyla, ortak basın toplantısı yapıldı.

[Devamını oku...]

08
İslahiye Ticaret  Odasında  İstihdam Seferberliği Toplantısı

 İlçe Kaymakamı Sayın Ramazan YILDIRIM, Belediye Başkanı Sayın Kemal VURAL , AK PARTİ İlçe Başkanı Sayın İbrahim ERDOĞAN ve İlçemizde bulunan diğer oda başkanları ile ilçemizde faaliyet gösteren işverenlerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Oda başkanımız sayın SELAHATTİN TÜRKMEN Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın başlatmış olduğu İstihdam seferberliğinde kendisini yalnız bırakmamamız gerektiğini vurgulayarak Ülkemizin içinde bulunduğu bu ekonomik sıkıntıların bir an önce atlatılabilmesi için herkesin taşın altına elini sokması gerektiğini belirtti. 

[Devamını oku...]

29
Oda Aidatlarına Faizi Affı Getirildi

 Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun 19.8.2016 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

 

[Devamını oku...]

26
GİRİŞİMCİLİK KURSLARINA DEVAM EDİYORUZ

İSLAHİYE TİCARET ODASINDAN GİRİŞİMCİLİK KURSLARINA DEVAM EDİYORUZ. ODA YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELAHATTİN TÜRKMEN KOSGEB GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK OLAN UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK KURSUNUN  2. VE 3. ETAPLARININ 10 İLA 17 AĞUSTOSLAR ARASINDA YAPILACAĞINI VE BAŞVURULARI İÇİN SON GÜN 5 AĞUTOS 2016 CUMA MESAİ BİTİMİNE KADAR OLDUĞUMU BELİRTTİ. MÜRACAATLAR ODA HİZMET BİNASINA YAPILACAKTIR. ÖN MÜRACAAT İÇİN ODA İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN 03428621126 NUMARASINDAN TELEFONLA YAPILABİLİR.

[Devamını oku...]

19
TOBB ve 365 oda-borsa olarak 81 ilde eş zamanlı düzenlenen basın  toplantısıyla açıklanan ortak bildiri
 Türkiye’de özel sektörü temsil eden TOBB ve 365 oda-borsa olarak 81 ilde eş zamanlı düzenlenen basın   toplantısıyla açıklanan ortak bild...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 4İlk   Geri   [1]  2  3  4  İleri   Son   
Yazdır