İletişim Hattı +90 (342) 862 11 26
Haberler

İslahiye Ticaret Odası ve NTO Arasında Kıyaslama Çalışması Yapıldı

  • 16.11.2018

 İslahiye Ticaret Odası ve NTO Arasında Kıyaslama Çalışması Yapıldı

İslahiye Ticaret Odası ve Nizip Ticaret Odası arasında TOBB Akreditasyon sistemi çerçevesinde kıyaslama çalışması yapıldı.

'Temel Yeterlilikler' ve 'Temel Hizmetler' konularında kıyaslama çalışmaları yapmak ve odalar arası ikili işbirliği artırmak amacıyla İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan Nizip Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Nizip Ticaret Odası’nın Akreditasyon çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan “Odaların ilgili birimleri arasında uygulama farklılıklarını yerinde görmek ve personeller arasında istişareler yapmak için Nizip Ticaret Odası’nı ziyaret etmekteyiz.” dedi.

Odalar arasındaki diyalogların ve ikili iş birliği çalışmalarının geliştirilmesinin önemine işaret eden Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu ise Nizip Ticaret Odası’nın diğer odalarla yapılan kıyaslama çalışmalarını da örnek sunarak, İslahiye Ticaret Odası’nın sürdürdüğü proje ve çalışmalarda başarılar diledi.

Odalardaki iyi uygulama örneklerinin de paylaşımının yapıldığı kıyaslama çalışmasına Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Süzer Demir ve Muhasebe Memuru Korkut Kızılırmak da katıldı.

  •  İslahiye Ticaret Odası ve NTO Arasında Kıyaslama Çalışması Yapıldı

İslahiye Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç