İletişim Hattı +90 (342) 862 11 26
Haberler

ODA VE BORSA BÖLGE TOPLANTISI GAZİANTEP SANAYİ ODASIN’DA DÜZENLENDİ

  • 15.01.2019

  ODA VE BORSA BÖLGE TOPLANTISI GAZİANTEP SANAYİ ODASIN’DA DÜZENLENDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin başlatmış olduğu ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesi kapsamında Gaziantep ili Oda ve Borsa yetkilileri Gaziantep Sanayi Odası’nda bir araya geldi.

Gaziantep İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz toplantıda yaptığı konuşmada oda ve borsalar arasındaki iş birliğinin önemine dikkat çekerek, ortak proje ve faaliyetleri arttırmak için çaba göstereceklerini belirtti.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Genel Sekreteri Kürşat Göncü, Sanayi Odası olarak eğitim faaliyetlerinde ve bölgesel projelerde oda ve borsalarımıza her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Özellikle oda ve borsa üyesi firmaların çalışanlarına yönelik gerçekleştirilecek olan meslek edindirme ve mesleki gelişim kurslarının Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve  Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ev sahipliğinde ortak eğitim faaliyeti çerçevesinde gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. 

Toplantıya Gaziantep İli Akademik Danışmanı Necip Fazıl Yılmaz, Oda Genel Sekreterimiz Haşim ERDOĞAN, Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreteri Kürşat Göncü,Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Eray Ölçal,Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu GSO Proje Planlama ve Eğitim Dairesi Müdürü İbrahim Çalı, Gaziantep Ticaret Borsası Genel Sekreteri Özgür Bayram, Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Hasan Baran Uçaner, katıldı.


  •   ODA VE BORSA BÖLGE TOPLANTISI GAZİANTEP SANAYİ ODASIN’DA DÜZENLENDİ
  •   ODA VE BORSA BÖLGE TOPLANTISI GAZİANTEP SANAYİ ODASIN’DA DÜZENLENDİ

İslahiye Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç