İletişim Hattı +90 (342) 862 11 26
Haberler

GAZİANTEP İŞ DÜNYASI İLE BANKACILIK SEKTÖRÜ İSTİŞARE TOPLANTISI

  • 04.03.2022
  • islahiye

Yönetim  Kurulu Başkanımız  Selahattin TÜRKMEN Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen "İş Dünyası ile Bankacılık Sektörü İstişare Toplantısına" katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Gaziantep olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Yapacaklarımız için de bankacılık sektöründen daha fazla destek bekliyoruz.” dedi.

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ise “Yüksek enflasyonun tüm dünyanın sorunu haline geldiğini, girdi maliyetleri, enerji ve navlun fiyatlarındaki artışlara rağmen Gaziantepli sanayicilerin olağanüstü bir mücadele verdiklerini söyledi.”

Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) düzenlenen toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye Vakıflar Bankası Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdi Serdar Üstünsalih, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aran, Türkiye Halkbankası Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Üyesi Osman Arslan, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Üyesi Ece Börü, Alternatifbank Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Kaan Gür, Türkiye Yatırım ve Kalkınma Bankası Genel Müdürü ve TBB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Öztop, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GTO Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, oda ve borsa başkanları, kurum yetkilileri, sektör temsilcileri ve sanayiciler katıldı.

  • GAZİANTEP İŞ DÜNYASI İLE BANKACILIK SEKTÖRÜ İSTİŞARE TOPLANTISI
  • GAZİANTEP İŞ DÜNYASI İLE BANKACILIK SEKTÖRÜ İSTİŞARE TOPLANTISI

İslahiye Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç